Lietuva
Eksportas

Naujienos

Biokuro katilų ekologiškas projektavimas

image description

UAB „UT Katilai“ pradėjo įgyvendinti 2014 – 2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonės „Eco – inovacijos LT“ projektą „Biokuro katilų ekologiškas projektavimas“, bendrai finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinės paramos ir įmonės lėšomis. Iš Europos regioninės plėtros fondo skirta finansavimo suma sudaro 15000,00 Eur.

Šio projeto įgyvendinimas mūsų įmonei leis suprojektuoti ir pagal brėžinius pagaminti vulkaninio tipo pramoninį vandens šildymo katilą ir pramoninį vandens šildymo katilą su mechanizuota pakura, kurie pasižymės didesniu efektyvumu, kas padės mažinti gaminio sunaudojamos žaliavos kiekį, gaminiai galės naudoti drėgnesnį kurą, kas mažins energijos kiekį kuro paruošimui. Projekto įgyvendinimas taip pat padės įmonei sustiprinti savo pozicijas vidaus rinkoje ir auginti plėtros galimybes.

Daugiau informacijos apie projektą: http://www.esinvesticijos.lt/lt/paraiskos_ir_projektai/biokuro-katilu-ekologiskas-projektavimas

Pagal sutartį pasirašytą su VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra, numatoma „Biokuro katilų ekologiškas projektavimas“ projektą baigti iki 2018 m. sausio mėn. 31 d.

Paroda RESTA 2017

2017 m. balandžio 26 – 29 dienomis dalyvome tarptautinėje statybų ir remonto parodoje “RESTA 2017”, kuri įvyko Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilniuje.

RESTA – tai didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda, skirta verslo profesionalams ir galutiniams vartotojams, besidomintiems statybomis, renovacija, šio sektoriaus naujienomis.

Parodoje užmezgėme naujų ryšių, gyvai susitikome su klientais ir partneriais. Aptarėme ateities bendradarbiavimo galimybes su įvairiomis įmonėmis. Besidomintiems lankytojams suteikėme išsamias konsultacijas ir patarimus.

UT Katilai paroda RESTA

Paroda RESTA 2016

2016 m. balandžio 27 – 30 dienomis dalyvome 23 – iojoje tarptautinėje statybų ir remonto parodoje “RESTA 2016”, kuri įvyko Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilniuje.

RESTA – tai didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda, skirta verslo profesionalams ir galutiniams vartotojams, besidomintiems statybomis, renovacija, šio sektoriaus naujienomis.

Parodoje užmezgėme naujų ryšių, gyvai susitikome su klientais ir partneriais. Aptarėme ateities bendradarbiavimo galimybes su įvairiomis įmonėmis. Besidomintiems lankytojams suteikėme išsamias konsultacijas ir patarimus.

UT Katilai paroda RESTA

Paroda RESTA 2015

2015 m. balandžio 22-25 dienomis dalyvavome 22 – ojoje tarptautinėje statybų ir remonto parodoje “RESTA 2015”. RESTA – tai didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda, skirta verslo profesionalams ir galutiniams vartotojams, besidomintiems statybomis, renovacija, šio sektoriaus naujienomis.

Paroda RESTA 2014

Ateinančiais metais kaip ir įprasta dalyvausime parodoje RESTA 2014. Paroda vyks 2014 m. balandžio 24-27 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius. Mielai lauksime Jūsų mūsų stende. Iki!

Baltic Build 2013 Sankt Peterburge

2013 m. rugsėjo 10-11 d. lankysimės Sankt Peterburge. Vizito metu pristatinėsime savo produkciją Rusijos verslininkams ir lankysimės parodoje Baltic Build 2013. Jei dalyvausite ir Jūs – praneškite, bus puiki proga susitikti. Iki!

Paroda RESTA 2013

2013 m. balandžio 24-27 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius, vyks didžiausia statybų tematikos paroda Baltijos šalyse – RESTA 2013, skirta statybų verslo profesionalams ir galutiniams vartotojams, besidomintiems statybomis ir renovacija. Parodoje dalyvausime ir mes, todėl mielai kviečiame apsilankyti mūsų stende, kuriame pristatysime savo produktus. Tikslesnę informaciją apie stendo vietą pateiksime šiek tiek vėliau. Iki susitikimo!

Direktorius
Lygaudas Rinkevičius
+370 612 13090
Administracija
+370 606 11251

Kieto kuro pramoniniai vandens šildymo
katilai UT

Galingumas: 50kW iki 500kW

Kuras: granulės, pjuvenos, “čipsai”, anglis, malkos, briketai

 

Vulkaninio tipo pramoniniai vandens šildymo katilai UT

Galingumas: 200 kW iki 1 MW

Kuras: pjuvenos, skiedros, malkos, medienos atliekos, briketai, anglis

Pramoniniai vandens šildymo katilai UT su mechanizuota pakura

Galingumas: 320 kW iki 1 MW
Kuras: malkos, medienos atliekos, briketai, anglis

 

Kieto kuro pramoniai vandens šildymo katilai UT su machanizuotu granuliniu degikliu

Galingumas: 50 kW iki 1 MW
Kuras: malkos, medienos atliekos, briketai, anglis

 

Garo katilai
AKKAYA Blowtherm

Biomasės/kieto kuro garo katilai
Dujiniai/skysto kuro garo katilai
Elektriniai garo generatoriai

Granulių talpos

Lanksčios granulių talpos
Plastikinės granulių talpos
Metalinės granulių talpos